Výběrová čokoláda musí obsahovat to nejkvalitnější kakao na světě. Salvadorská čokoláda je vyrobena z kakaových bobů středoamerického státu El Salvador. Na českém trhu si můžete díky Choklidu pohladit chuťové pohárky a uspokojit vnitřní pocit. Čokoláda pochází z udržitelných zdrojů a ctí ekologii.

Čokoláda vyrobená ze salvadorského kakaa umí být zdravá! Ano, toto tvrzení si můžeme dovolit vypustit do světa. Pohlédnout se ale musíte v tomto případě pouze po čokoládě nejvyšší kvality. Choklid přesně tuto potřebu splňuje.

I čokoláda může být lék

Základem kvalitní čokolády je kakao. U salvadorské čokolády klademe velký důraz na správný výběr těch nejkvalitnějších kakaových bobů. Čokoláda má svůj jedinečný příběh a díky naší pečlivosti a poctivosti, zaplňuje mezeru na českém trhu s čokoládami.

V naší výrobě sázíme na kakao z přírodně udržitelných zdrojů. Salvadorská čokoláda je dílem poctivé práce, kvalitních surovin a naší poctivostí ve výrobě.

Z lékařského hlediska je kakao velmi zdravé. Čokoláda vyrobená z ryze přírodního kakaa snižuje nejen krevní tlak, ale i riziko infarktu. V čokoládě najdete rovněž bohatý zdroj antioxidantů.

V Choklidu najdete kakaové máslo a zubům prospěšný fluor. Obě látky vytváří ochranný povlak zubů a přírodně chrání chrup před bakteriemi způsobujícími kazy. Rozhodně ale nehledejte zdravě prospěšnou čokoládu v ledajakém obchodě. Doporučit můžeme sáhnout po značce Choklid.

Naše společnost chce i nadále vyrábět zdravou čokoládu z přírodního kakaa. Vedle čokolády se zaměřujeme na výrobu pralinek. Pralinky jsme schopni vyrobit na míru zákazníka pro jakoukoliv událost.

Vedle výběrového kakaa je důležitá receptura a ruční výroba. Každý kus čokolády vyrobíme s láskou a něhou. Choklid dokáže pružně reagovat na každou příchozí poptávku.

Výběrovou čokoládu a kakao hledejte pod vlastní značkou XOCOLATÍSIMO. I vy jste totiž součástí tohoto úžasného příběhu s bohatou historií sahající až do střední Ameriky.

Ale k ochutnávce se vraťte zpátky na rodnou hroudu. Choklid už na vás čeká v Bifé Zbraslav.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Ať si pochutná i někdo další...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on StumbleUpon
StumbleUpon
Digg this
Digg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *